Draugi un domubiedri!

Kopš sācies Krievijas pilna mēroga iebrukums Ukrainā, ir pagājis jau tik ilgs laiks. Izrādījies, ka taisnība bija tiem dažiem, kas teica, ka karš būs ilgstošs un mokošs, un uzvarēs tas, kam būs vairāk izturības un pacietības. Tāpēc mēs esam apņēmušies būt izturīgi un pacietīgi. Šī ir īsa atskaite par to, ko Baltic Restaurants ir darījis un darīs arī turpmāk, lai palīdzētu tiem, kas cietuši no karadarbības Ukrainā, un tiem, kas turpina Ukrainu aizstāvēt.

2022. gadā pēc ārstu lūguma iegādājāmies mūsdienīgu, kara traumu operācijām paredzētu instrumentu un nosūtījām to Latvijas mikroķirurgiem, kuri Ukrainā brīvprātīgi palīdz glābt cietušo karavīru un civiliedzīvotāju dzīvības un veselību. Uzņēmuma kravas mikroautobusu pārrakstījām biedrībai “Tavi Draugi”, kas vāc un ved humānās palīdzības kravas Ukrainas civiliedzīvotājiem un kareivjiem. Chat, Restart, Noonbox un Daily 2023. gada februārī trīs dienas norisinājās akcija “Zupa par Ukrainu”, kurā par 3140 porcijām zupas ar ukraiņu recepti saņēmām 5085,01 €. Tā paša gada maijā akcijā “3 € no sirds” pārdevām sirds formas cepumus ar Latvijas un Ukrainas karogiem, kopumā ieņemot 3600 € un dubultojot saņemto līdz 7200 €. Visi abās akcijās savāktie līdzekļi ziedoti Ukrainas atbalstam fondam “Uzņēmēji mieram”. Kopā ar tiešajiem maksājumiem dažādām programmām kopējā atbalsta summa kopš 2022. gada februāra ir vairāki simti tūkstošu eiro.

Mēs turpinām atbalstīt Ukrainas cīņu par savu brīvību un aicinām to darīt arī Jūs. Paldies, ja to jau darāt. Jo vienīgā iespēja apturēt karu ir Ukrainas uzvara. Viss pārējais ir pašapmāns, ķeksīši bez satura, laika vilkšana un drauds Latvijas un Eiropas pastāvēšanai.

Izturību un optimismu vēlot,

Jūsu Baltic Restaurants