Head sõbrad ja mõttekaaslased!

Venemaa täiemahulisest sissetungi algusest Ukrainasse on möödunud nii palju aega. Vahepeal on saanud selgeks, et õigus oli neil, kes arvasid, et sõda tuleb pikk ja valus ning lõpuks võidab see, kes on vastupidavam ja kannatlikum. Selle pärast oleme meiegi võtnud eesmärgiks olla vastupidavad ja kannatlikud. Siin on lühike ülevaade sellest, mida Baltic Restaurants on teinud ja kavatseb teha, et aidata nii neid, kes on Ukraina sõjas kannatada saanud kui ka neid, kes jätkavad Ukraina kaitsmist.

2022. aastal ostsime arstide palvel sõjatraumade opereerimiseks kaasaegse meditsiiniseadme ja saatsime selle mikrokirurgidele, kes aitavad vabatahtlikena Ukrainas päästa vigastatud sõdurite ja tsiviilelanike elusid. Samuti andsime oma ettevõtte kaubiku üle seltsile, mis kogub ja viib humanitaarabi Ukraina tsiviilisikutele ja sõduritele.

Koos erinevate programmide otsetoetustega on alates 2022. aasta veebruarist toetuste kogusumma ületanud 120 000 eurot.

Toetame ka edaspidi Ukraina võitlust oma vabaduse eest ning kutsume Teid üles sama tegema. Aitäh, kui seda juba teete! Sest ainuke võimalus sõda peatada on Ukraina võit. Kõik ülejäänu on enesepettus, sisutühi ajaraiskamine ning oht Eesti ja Euroopa püsimajäämisele.

 

Soovime vastupidavust ja optimismi!

Baltic Restaurants