Contacts

Office of Baltic Restaurants

Peterburi tee 2F, 11415 Tallinn (+372) 601 4075
office@balticrest.com

Mon-Fri 09:00-17:00


Find nearest object

Take Off

Tartu mnt.101, 10112 Tallinn, Tallinna Lennujaama reisiterminal, 4. ja 6. värava vahel (+372) 5357 4336
info@takeoff.ee

Tartu mnt.101, 10112 Tallinn, Tallinna Lennujaama reisiterminal, Non-Schengeni alal, terminali „lõpus“ (+372) 5357 4336
info@takeoff.ee

Take Off, Tiiu Resto, Rohuküla-Heltermaa liin (+372) 5199 4436
tiiu.resto@takeoff.ee

Take Off, Leiger Resto, Rohuküla–Heltermaa liin (+372) 5196 0315
leiger.resto@takeoff.ee

Take Off, Piret Resto Virtsu-Kuivastu liin (+372) 5336 4819
piret.resto@takeoff.ee

Take Off, Tõll Resto Virtsu-Kuivastu liin (+372) 5308 2596
toll.resto@takeoff.ee

Bistro Noonbox

Veerenni 51, Tallinn +372 54860541
confido@noonbox.ee

Confido, Veerenni 51, 2. korrus, 10138 Tallinn (+372) 5486 0541
confido@noonbox.ee

Daily lunch restaurants

Tondi 84, 11316 Tallinn, Audentese Spordikeskus (+372) 5855 4399
audentes2@daily.ee

Mon-Fri 08:00-18:00


Tatari 13, 10116 Tallinn, Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia (+372) 667 5785
emta@daily.ee

Mon-Fri 09:00-20:00


Estonia pst 13, 15095 Tallinn, Eesti Pank (+372) 668 0784
eestipank@daily.ee

Mon-Fri 08:30-15:30


Valga mnt 7A, Elva, 61504 Tartumaa, GPV Estonia AS (+372) 736 1769
gpvgroup@daily.ee

Mon-Sun 09:00-16:00


Vae 16, 76401 Laagri, Magnum (+372) 679 1890
magnum@daily.ee

Mon-Fri 09:00-18:00


Tamme tee 1, 78301 Märjamaa, Märjamaa Gümnaasium (+372) 489 4351
marjamaa.gymnaasium@daily.ee

Mon-Fri 10:00-15:00


Tule 24A, 76505 Saue, Santa Maria AS (+372) 665 2009
santamaria@daily.ee

Mon-Fri 09.00-20:30


Mustamäe tee 3, 10616 Tallinn, Telia Maja (+372) 5306 7757
telia@daily.ee

Mon-Fri 08:00 - 15:30


Aruküla tee 83, 75301 Jüri, ABB peahoone (+372) 5625 5744
abbpeahoone@daily.ee

Mon-Fri 08:00-15:00


Aruküla tee 59, 75301 Jüri, ABB tehas (+372) 5887 2077
abbtehas@daily.ee

Mon-Fri 08:00-18:00


Sõpruse puiestee 193, 13415 Tallinn, Telia Sõpruse (+372) 5301 3804
teliasopruse@daily.ee

Mon-Fri 09:00-15:00


Sõpruse pst 182, 13424 Tallinn, Tallinna Tööstushariduskeskus (+372) 5666 4331
tthk@daily.ee

Mon-Fri 09:00-15:00


Eesti Kunstiakadeemia, Põhja pst 7, 10412 Tallinn (+372) 5189 314
eka@daily.ee

Mon-Fri 09:00-15:00


Peterburi tee 49b, 11415 Tallinn, Eolane (+372) 5301 9406
eolane@daily.ee

Mon-Fri 09:00-15:00


Suur-Ameerika 1, 10129 Tallinn, Ministeeriumite ühishoone (+372) 5886 1778
suurameerika1@daily.ee

Mon-Fri 08:00-16:00


Keki tee 4, 76606 Keila, Harju Elekter Elektrotehnika (+372) 5689 0631
harjuelekter@daily.ee

Mon-Fri 09:00-15:00


ITK, Herne 29, 10138 Tallinn (+372) 5855 8337
itk@daily.ee

Jeld-Wen, Tootmise 8, 44317 Rakvere (372) 5343 8567
jeldwen@daily.ee

Daily in schools

Tallinna Arte Gümnaasium, Vilde tee 62, 13421 Tallinn (+372) 5302 9655
tallinn.arte@daily.ee

Mon-Fri 08:45-16:00


Audentese Erakool, Tondi 84, 11316 Tallinn (+372) 5304 7656
tallinn.audentes1@daily.ee

Mon-Fri 09:00-15:00


Koeru Keskkool, Paide tee 16/18, 73001 Koeru (+372) 5400 4114
koeru.keskkool@daily.ee

Mon-Fri 08:30-15:00


Laagri Kool, Veskitammi 22, 76401 Laagri (+372) 5855 9114
laagri.kool@daily.ee

Mon-Fri 07:45-14:00


Märjamaa Gümnaasium, Tamme tee 1, 78301 Märjamaa (+372) 489 4351
marjamaa.gymnaasium@daily.ee

Mon-Fri 10:00-15:00


Rapla Vesiroosi Kool, Viljandi mnt 69, 79514 Rapla (+372) 489 0123
rapla.vesiroosi@daily.ee

Mon-Fri 09:00-15:00


Rapla Kesklinna Kool, Keskkooli 2, 79512 Rapla (+372) 486 8508
rapla.kesklinna@daily.ee

Mon-Fri 10:45-15:00


Rocca al Mare Kool, Vabaõhumuuseumi tee 8, 13521 Tallinn (+372) 650 7830
tallinn.ramkool@daily.ee

Mon-Fri 08:00-17:00


Saue Kool, Nurmesalu 9, 76506 Saue (+372) 5196 9997
saue.kool@daily.ee

Mon-Fri 08:00-15:00


Tallinna Südalinna Kool, Liivalaia 23, 10118 Tallinn (+372) 618 0163
tallinn.sydalinna@daily.ee

Mon-Fri 08:00-15:00


Tartu Descartes´i Kool, Anne 65, 50703 Tartu (+372) 514 9608
tartu.descartes@daily.ee

Mon-Fri 09:55-15:30


Tartu Forseliuse Kool, Tähe 103, 50107 Tartu (+372) 5682 1604
tartu.forseliuse@daily.ee

Mon-Thu 08:45-14:30

Fri 08:45-14:00


Tartu Hansa Kool, Anne 63, 50703 Tartu (+372) 5429 0589
tartu.hansa@daily.ee

Mon-Thu 08:45-16:00

Fri 08:45-15:00


EE521010220197923226
Tartu Herbert Masingu Kool, Vanemuise 33, 51014 Tartu (+372) 5788 0608
tartu.masingu@daily.ee

Mon-Fri 08:00-15:00


Tartu Karlova Kool, Salme 1a, 50103 Tartu (+372) 5401 2609
tartu.karlovakool@daily.ee

Mon-Thu 08:45-16:00

Fri 08:45-15:00


EE171010220197928221
Tartu Kivilinna Kool, Kaunase pst 71, 50706 Tartu (+372) 5855 4542
tartu.kivilinna@daily.ee

Mon-Fri 09:00-15:00


EE381010220197925224
Tartu Kristjan Jaak Petersoni Gümnaasium, Kaunase pst 70, 50706 Tartu (+372) 5855 4542
tartu.kjpg@daily.ee

Mon-Fri 08:00-15:30


Tartu Variku Kool, Piima 1, 50110 Tartu (+372) 5373 4618
tartu.variku@daily.ee

Mon-Fri 09:40-13:00


EE241010220197927222
Tartu Veeriku Kool, Veeriku 41, 50407 Tartu (+372) 5477 0547
tartu.veeriku@daily.ee

Mon-Fri 08:00-15:00


Viljandi Gümnaasium, Hariduse 2, 71020 Viljandi (+372) 436 0311
viljandi.gymnaasium@daily.ee

Mon-Fri 09:00-16:00


Viljandi Jakobsoni Kool, Riia mnt 91, 71009 Viljandi (+372) 5919 5669
viljandi.jakobsoni@daily.ee

Mon-Thu 08:30-15:00

Fri 08:30-14:30


Viljandi Kaare Kool, Kesk-Kaare 17, 71015 Viljandi (+372) 5919 5838

Mon-Fri 09:00-13:00


Viljandi Kesklinna Kool 1 (1.-6. kl), Jakobsoni 42, 71013 Viljandi (+372) 5919 6054
viljandi.kesklinna1@daily.ee

Mon-Fri 10:50-14:00


Viljandi Kesklinna Kool 2, Uueveski tee 1, 71004 Viljandi (+372) 5919 6571
viljandi.kesklinna2@daily.ee

Mon-Fri 10:50-14:00


Viljandi Paalalinna Kool, Paala tee 46, 71013 Viljandi (+372) 5919 5838
viljandi.paalalinna@daily.ee

Mon-Fri 10:35-14:00


Ääsmäe Põhikool, Kasesalu 16, 76402 Ääsmäe (+372) 5854 5995
aasmae.pohikool@daily.ee

Mon-Fri 08:00-15.30


Ülenurme Gümnaasium, Tartu mnt.5 61714,Kambja vald Ülenurme alevik (+372) 502 3629
tartu.torvandi@daily.ee

Mon-Fri 09:30-13:00


Tallinna Muusikakeskkool, Vabaduse pst 130, 10920 Tallinn (+372) 5300 7287
tallinn.muusikakeskkool@daily.ee

Mon-Fri 08:30-17:00


Valtu Põhikool, Staadioni 1, Kaerepere, 79520 Kehtna vald

Mon-Fri 09:00-15:00


Salu Kool, Kasesalu 10A, 76402 Ääsmäe

Mon-Fri 09:00-15:00


Haraka kodu, Haraka tee 1, Maidla küla 76402 Saue vald (+372) 5854 5995

Mon-Fri 09:00-15:00


Tallinna Mustjõe Gümnaasium, Paldiski mnt.83, 10617 Tallinn (+372) 5330 6740
tallinn.mustjoe@daily.ee

Mon-Fri 08:00-16:00


Tallinna Saksa Gümnaasium, Sütiste tee 20, 13411 Tallinn (+372) 5866 7005
tallinn.saksa@daily.ee

Mon-Fri 08:00-16:00


Tartu Tamme Gümnaasium, Nooruse 9, 50411 Tartu (+372) 5750 1850
tartu.tamme2@daily.ee

Mon-Fri 08:00-16:00


Tartu Tamme Kool, Tamme pst. 24A, 50404 Tartu (+372) 5699 6199
tartu.tamme1@daily.ee

Mon-Fri 08:00-15:00


Võru Gümnaasium, Seminari 1, 65608 Võru (+372) 5308 3562
voru.gymnaasium@daily.ee

Mon-Fri 08:00-15:00


Tallinna Soome Kool, Vase 9a, 10125 Tallinn

Mon-Fri 09:00-15:00


Merivälja Kool, Heki tee 16, 12112 Tallinn (+372) 5393 4490
merivaljakool@daily.ee

Mon-Fri 09:00-15:00


Viimsi Gümnaasium, Tammepõllu tee 2, 74001 Haabneeme alevik, Viimsi vald (+372) 5326 4779
viimsi.gymnaasium@daily.ee

Mon-Fri 09:00-15:00


Narva Vanalinna Põhikool, Kraavi 2, 20307 Narva (+372) 5564 6436
narva.vanalinna@daily.ee

Nissi Põhikool, Nissi tee 33, 76202 Riisipere, Saue vald (+372) 5307 2789

Mon-Fri 09:00-15:00


Turba Põhikool, Tööstuse 12, 76201 Saue vald (+372) 5198 0014

Mon-Fri 09:00-15:00


Kernu Põhikool, 76305 Kernu küla, Saue vald (+372) 5855 8252

Mon-Fri 09:00-15:00


Ruila Põhikool, 76315 Ruila küla, Saue vald (+372) 5303 7611
ruila.pohikool@daily.ee

Mon-Fri 09:00-15:00


Viimsi Kool, Randvere tee 8, 74001 Viimsi (+372) 5388 4776
viimsi.kool@daily.ee

Mon-Fri 07:30-15.00


Haabneeme kool, Randvere tee 18, 74001 Haabneeme, Viimsi vald (+372) 5356 0823

Mon-Fri 09:00-15:00


Püünsi Kool, Kooli tee 33, 74013 Püünsi küla, Viimsi vald (+372) 5341 8297

Randvere kool, G.H. Schüdlöffeli tee 4, 74016 Randvere küla, Viimsi vald (+372) 5887 0193

Mon-Fri 09:00-15:00


Tallinna Kivimäe Põhikool, Leegi 14, 10914 Tallinn (+372) 5308 0903
tallinn.kivimae@daily.ee

Mon-Fri 09:00-15:00


Tallinna Laagna Gümnaasium, Vikerlase 16, 13615 Tallinn (+372) 5886 3484
tallinn.laagna@daily.ee

Mon-Fri 09:00-15:00


Tallinna Tõnismäe Reaalkool, Pärnu mnt 50, 10119 Tallinn (+372) 5367 9607
tallinn.tonismae@daily.ee

Mon-Fri 09:00-15:00


Tallinna 32. Keskkool, Kiili 10, 12916 Tallinn (+372) 5886 7269
tallinn.32keskkool@daily.ee

Mon-Fri 09:00-15:00


Ilmatsalu Põhikool, Kooli tee 5, Ilmatsalu alevik, 61401, Tartu maakond (+372) 5340 3883
ilmatsalu.pohikool@daily.ee

Mon-Fri 09:00-15:00


Tartu Mart Reiniku Kool 1 (5-9.kl), Vanemuise 48, 51003, Tartu (+372) 5341 1979
tartu.martreiniku@daily.ee

Mon-Fri 09:00-15:00


Tartu Mart Reiniku Kool 2 (1-4.kl), Riia 25, 51010, Tartu (+372) 5301 5365

Mon-Fri 09:00-15:00


Tartu, Tartu Miina Härma Gümnaasium, J. Tõnissoni 3 (+372) 5466 0573
tartu.mhg@daily.ee

Mon-Fri 09:00-15:00


Rakvere Vabaduse Kool Vabaduse maja, Vabaduse tn 1, 44308 Rakvere (+372) 5449 0526
rakvere.vabaduse@daily.ee

Mon-Fri 09:00-15:30


Rakvere Reaalkool, Võidu tn 67, 44313 Rakvere (+372) 54520524
rakvere.reaalkool@daily.ee

Mon-Fri 09:00-15:30


Rakvere Vabaduse Kool Tallinna tn maja,Tallinna tn 29, 44316 Rakvere (+372) 54550527
rakvere.vabaduse.tln@daily.ee

Mon-Fri 09:00-15:30


Rakvere Põhikool, Tartu tn 2, 44309 Rakvere (+372) 54550525
rakvere.pohikool@daily.ee

Mon-Fri 09:00-15:30


Roostiku kool, Vabaõhumuuseumi tee 8, 13521 Tallinn (+372) 5302 8356

Saaremaa Gümnaasium, Väljaku 8, 10914 Kuressaare (+372) 5198 1886
Saaremaa.gymnaasium@daily.ee

Prangli Kool, Kelnase küla, 74006 Viimsi vald (+372) 5388 4776

Keila kool, Ehitajate tee 1, 76607 Keila (+372) 5391 4740
keila.kool@daily.ee

Tallinna Rahumäe Põhikool, Vabaduse pst 50, 11615 Tallinn (+372) 5377 2677
tallinn.rahumae@daily.ee

Tallinna Kristiine Gümnaasium, Nõmme tee 32, 13426 Tallinn (+372) 5388 1254
tallinn.kristiine@daily.ee

Tallinna Järveotsa Gümnaasium, Järveotsa tee 31, 13520 Tallinn (+372) 5377 4224
tallinn.jarveotsa@daily.ee

Gustav Adolfi Gümnaasium-Peamaja, Suur-Kloostri 16, 10133 Tallinn (+372) 5908 2191
gag.kloostri@daily.ee

Gustav Adolfi Gümnaasium-Kotzebue, Vana-Kalamaja 9, 10412 Tallinn (+372) 5302 0599
gag.kotzebue@daily.ee

Saue Riigigümnaasium, Veskitammi 24, 76401 Laagri (+372) 600 3026
saue.riigigymn@daily.ee

Eesti Mereakadeemia, Kopli 101, 11712 Tallinn (+372) 5449 0516
emera@daily.ee

Tallinna Nõmme Põhikool, Raudtee 68, 11618 Tallinn (+372) 5411 0517
nomme.pohikool@daily.ee

Tallinna Mustamäe Riigigümnaasium, Akadeemia tee 25, 12618 Tallinn (+372) 5878 8619
mustamae.riigigymn@daily.ee

Tartu Kesklinna Kool, Kroonuaia 7, 51007 Tartu (+372) 5911 0592
tartu.kesklinna@daily.ee

Tartu Annelinna Gümnaasium, Kaunase pst 68, 50708 Tartu (+372) 5860 6598
tartu.annelinna@daily.ee

Hugo Treffneri Gümnaasium, Munga 12, 51007 Tallinn (+372) 5451 0548
tartu.htg@daily.ee

Tartu Raatuse Kool, Raatuse 88a, 51009 Tartu (+372) 5916 6597
tartu.raatuse@daily.ee

Pärnu Koidula Gümnaasium, Metsa 21, 80025 Pärnu (+372) 5606 5534
Parnu.koidulagymnaasium@daily.ee

Rakvere Riigigümnaasium, Lai tn 36, 44308 Rakvere (+372) 5885 6540
rakvere.riigigymn@daily.ee

Võrumaa Kutsehariduskeskus, Kooli tee 1, 65566 Väimela (+372) 5308 3562

Narva Kesklinna Kool, 26.juuli tn 9, 20204 Narva (+372) 5300 3741
narva.kesklinna@daily.ee

Narva Kesklinna Kool Mõisa maja, Mõisa 6, 21007 Narva

Narva Pähklimäe Kool, Pähklimäe 3, 20605 Narva (+372) 5323 6571
narva.pahklimae@daily.ee

Narva Gümnaasium, A. Puškini ntn 31, 20305 Narva (+372) 5199 0509
narva.gymnaasium@daily.ee

Daily in kindergartens

Nõlvaku Lasteaed, Kaselaane 1, 76401 Laagri (+372) 5854 5257
nolvaku.lasteaed@daily.ee

Mon-Fri 09:00-15:00


Tallinna Männi Lasteaed, E. Vilde tee 103, 12911 Tallinn (+372) 5347 2080
tallinna.manni@daily.ee

Mon-Fri 09:00-15:00


Valtu Lasteaed Pesapuu, Männiku 10, Kaerepere, 79520 Kehtna vald (+372) 5887 0025
valtu.pesapuu@daily.ee

Mon-Fri 09:00-15:00


Ääsmäe Lasteaed, Kasesalu 10A, 76402 Ääsmäe (+372) 5854 5995

Mon-Fri 09:00-15:00


Laagri Lasteaed, Männimetsa 53, 76401 Laagri (+372) 5307 0708
laagri.lasteaed@daily.ee

Mon-Fri 09:00-15:00


Tartu LA Laululind, Kurepalu tee 1, Soinaste küla, 61709 Ülenurme vald

Mon-Fri 09:00-15:00


Tamme Laste Päevakeskus, Suur Kaar 53, 50404 Tartu

Mon-Fri 09:00-15:00


Tuleviku lasteaed, Tuleviku 3, 76401 Laagri

Mon-Fri 09:00-15:00


Veskitammi Lasteaed, Veskitammi 22, 76401 Laagri

Mon-Fri 09:00-15:00


Tallinna Pelguranna Lasteaed, Pelguranna 49, 10135 Tallinn

Mon-Fri 09:00-15:00


Ülemiste Lasteaed, Peterburi tee 18, 11441 Tallinn

Mon-Fri 09:00-15:00


Veskimöldre Lasteaed, Instituudi tee 151, 76401 Laagri +372 5919 6323
veskimoldre.lasteaed@daily.ee

Mon-Fri 09:00-15:00


Tallinna Linnupesa Lasteaed, Lagle pst 3, 11315 Tallinn (+372) 5383 4579
tallinn.linnupesa@daily.ee

Mon-Fri 09:00-15:00


Tallinna Nurmenuku Lasteaed, Õismäe tee 26, 13511 Tallinn (+372) 5305 6347
tallinn.nurmenuku@daily.ee

Mon-Fri 09:00-15:00


Riisipere lasteaed, Metsa 7, 76202 Riisipere, Saue vald (+372) 5343 1738
riisipere.lasteaed@daily.ee

Mon-Fri 09:00-15:00


Tallinna Lepatriinu Lasteaed, 10616 Keemia tn 40 (+372) 5305 6894
tallinn.lepatriinu@daily.ee

Mon-Fri 09:00-15:00


Viljandi Lasteaed Männimäe, Riia mnt. 93, 71009 Viljandi (+372) 5344 1692
viljandi.mannimae@daily.ee

Mon-Fri 09:00-15:00


Viljandi Kesklinna Lasteaed Midrimaa õppehoone, Tehnika 12, 71011 Viljandi +372 5345 9581
viljandi.midrimaa@daily.ee

Mon-Fri 09:00-15:00


Kernu Põhikooli Haiba lasteaed “Riisikas”, 76301 Riisipere tee 19, Haiba küla (+372) 5343 1738

Mon-Fri 09:00-15:00


Krõllipesa lasteaed - Krõlli õppehoone, Kagu 9, 71013 Viljandi (+372) 5344 1692

Mon-Fri 09:00-15:00


Krõllipesa lasteaed - Mängupesa õppehoone, Riia mnt 30, 71010 Viljandi (+372) 5344 1692

Mon-Fri 09:00-15:00


Lasteaed Karlsson, Kesk-Kaare 17;19, 71015 Viljandi (+372) 5345 9581

Lasteaed Mesimumm, Posti 20a, 71004 Viljandi (+372) 5345 9581

Mon-Fri 09:00-15:00


Ruila lasteaed Kirsiaed, Kastani tee 3, 76302 Laitse, Saue vald (+372) 5303 7611

Mon-Fri 09:00-15:00


Tallinna Männimudila Lasteaed, Saha 19, 10921 Tallinn (+372) 5666 3441

Mon-Fri 09:00-15:00


Turba lasteaed, Tööstuse 29, 76201 Turba (+372) 5343 1738

Mon-Fri 09:00-15:00


Viimsi LA Astri maja, Astri tee 3, 74001 Haabneeme, Viimsi vald (+372) 5388 4776

Mon-Fri 09:00-15:00


Viimsi LA Karulaugu maja, Randvere tee 18, 74001 Haabneeme , Viimsi vald (+372) 5918 9532

Mon-Fri 09:00-15:00


Viimsi LA Laanelinnu maja, Vardi tee 32, 74001 Viimsi vald (+372) 5332 7563

Mon-Fri 09:00-15:00


Viimsi LA Leppneeme maja, Leppniidu tee 1, 74009 Leppneeme, Viimsi vald (+372) 5388 4776

Mon-Fri 09:00-15:00


Viimsi LA Päikeseratta maja, Randvere tee 16, 74001 Haabneeme, Viimsi vald (+372) 527 9145

Mon-Fri 09:00-15:00


Viimsi LA Randvere maja, Kibuvitsa tee 1, 74016 Viimsi vald (+372) 5324 9716

Mon-Fri 09:00-15:00


Viimsi LA Uus-Pärtle maja, Lubja tee 23, 74010 Lubja küla, Viimsi vald (+372) 5359 3761

Mon-Fri 09:00-15:00


Tartu Lasteaed Lotte, Ida 8, 50605 Tartu (+372) 5912 5102
tartu.lotte@daily.ee

Mon-Fri 09:00-15:00


Saue lasteaed Midrimaa, Koondise tn 23 Saue linn, Saue vald Harju maakond 76505 (+372) 5887 7466
saue.midrimaa@daily.ee

Mon-Fri 09:00-15:00


Tallinna Lasteaed Kraavikrõll, Kraavi 10, 11215 Tallinn (+372) 5567 0736
tallinn.kraavikroll@daily.ee

Mon-Fri 09:00-15:00


Tallinna Lasteaed Mooniõied, Kiili 6, 12916 Tallinn (+372) 5326 9989
tallinn.moonioied@daily.ee

Mon-Fri 09:00-15:00


Tallinna Mardi Lasteaed, Mardi 5, 10113 Tallinn

Mon-Fri 09:00-15:00


Tallinna Virmalise Lasteaed, Videviku 14, 10131 Tallinn

Mon-Fri 09:00-15:00


Tallinna Lehola Lasteaed, Mustamäe tee 187, 12912 Tallinn (+372) 5870 2771
tallinn.lehola@daily.ee

Mon-Fri 09:00-15:00


Tallinna Asunduse Lasteaed, Pallasti 19, 11416 Tallinn

Tartu Lasteaed Poku, Anne 69, 50704, Tartu (+372) 5196 1056
tartu.poku@daily.ee

Mon-Fri 09:00-15:00


Aleksandri 10, 51004 Tartu, Tartu Karlova Lasteaed (+372) 527 9514
tartu.karlova@daily.ee

Mon-Fri 09:00-15:00


Tallinna Lasteaed Pääsusilm, Järveotsa tee 51, 13520 Tallinn (+372) 56691569
tallinn.paasusilm@daily.ee

Mon-Fri 09:00-15:30


Tallinna Mustakivi Lasteaed, Kivila 9 Tallinn (+372) 5373 1564
mustakivi.lasteaed@daily.ee

Mon-Fri 09:00-15:00


Tartu Lasteaed Kivike, Kivi 44 Tartu (+372) 5446 0498
tartu.kivike@daily.ee

Mon-Fri 09:00-15:00


Tartu Lasteaed Ristikhein, Ropka tee 25 Tartu (+372) 5302 9585
tartu.ristikhein@daily.ee

Mon-Fri 09:00-15:00


Sitsi Lasteaed, Vihuri 3, 10311 Tallinn (+372) 5302 9655

Tallinna Mudila Lasteaed, Niine põik 5, 10412 Tallinn (+372) 5304 1012

Tallinna Nõmmekannikese Lasteaed, Vabaduse pst 135a, 10918 Laagri

Tallinna Allika Lasteaed, J. Sütiste tee 7, 13419 Tallinn (+372) 5199 4496
tallinn.allika@daily.ee

Tallinna Lasteaed Päikene, Sõle 39, 10321 Tallinn (+372) 5918 4301
tallinn.paikene@daily.ee

Tallinna Vormsi Lasteaed, Vormsi 1, 13913 Tallinn (+372) 5669 1569
tallinn.vormsi@daily.ee

Tartu Karlova Lasteaia Karoliine maja, Kesk 6, 50108 Tartu (+372) 5393 9206
tartu.karlova2@daily.ee

Lasteaed Kelluke, Uus-Kalamaja 6, 10415 Tallinn (+372) 5885 6538
kellukese.lasteaed@daily.ee

Tartu Lasteaed Annike, Anne 9, 50603 Tartu (+372) 5193 9586
tartu.annike@daily.ee

Tallinna Sõbrakese Lasteaed, Kiili 7, 13424 Tallinn (+372) 5855 9568
tallinn.sobrakese@daily.ee

Tartu Lasteaed Mõmmik, Mõisavahe 32, 50708 Tartu (+372) 5886 5491
tartu.mommik@daily.ee

Daily in health care facilities and social centres

Daily haigla toitlustuse köök, Osmussaare 8, 13619 Tallinn (+372) 5484 0507
haigla@daily.ee

Subway

Tartu mnt.101, 10112 Tallinn, Tallinna Lennujaama reisiterminal, 7. värava kõrval (+372) 5357 4336
airport@submarine.ee